Σωματείο_logo_κόκκινο

Τετάρτη, 24 Μαΐου 2017

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ/ΕΣ & ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΕΚΛΟΓΩΝ ΓΙΑ ΤΑ ΟΡΓΑΝΑ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

Συνάδελφοι,

Μετά τη λήξη της σχετικής διορίας, ενημερωθήκαμε από την εφορευτική επιτροπή για τις κατατεθειμένες υποψηφιότητες και, βάσει των οριζομένων στο Καταστατικό του Σωματείου, ανακοινώνονται ακολούθως οι υποψήφιοι/ες κατά σειρά αλφαβητική.

Με εισήγηση της εφορευτικής επιτροπής, την οποία υιοθετούμε, προκηρύσσονται οι εκλογές για την ανάδειξη των οργάνων. Οι εκλογές με κάλπη θα διενεργηθούν την Παρασκευή, 16 Ιουνίου 2017, στο Ε.Κ.Α. (Εργατοϋπαλληλικό Κέντρο Αθήνας, 3ης Σεπτεμβρίου 48Β, 3ος όροφος) και ώρες 10πμ.-4μμ.

Υποψήφιοι/ες για το Διοικητικό Συμβούλιο

Ενιαίο Ψηφοδέλτιο
1. Βυθούλκας Ιωάννης, Κ.Π. Ζακύνθου
2. Ζαχαρτζή Ναταλία, Κ.Π. Θεσσαλονίκης (Κεντρικού & Ανατολικού Τομέα)
3. Θεοδώρου Θανάσης, Κ.Π. Θεσπρωτίας
4. Κατσιαφλιάνη Ιωάννα, Κ.Π. Καλλιθέας, Μοσχάτου, Ταύρου
5. Κομηλάγιου Θεοδοσία, Κ.Π. Άρτας
6. Λάιος Νικόλαος, Κ.Π. Φωκίδας
7. Λυμπέρη Πηνελόπη, Κ.Π. Αγ. Βαρβάρας, Αιγάλεω, Χαϊδαρίου
8. Παντελίδης Σάββας, Κ.Π. Νεάπολης-Συκεών Θεσσαλονίκης
9. Παπαλάμπρου Βασιλική, Κ.Π. Χαλκιδικής
10. Σιάντσης Λάζαρος, Κ.Π. Πέλλας
11. Σταθακιός Αλέξανδρος, Κ.Π. Σάμου
12. Στογιάννης Σπυρίδων, Κ.Π. Ρόδου
13. Χατζηνταή Άννα, Κ.Π. Θεσσαλονίκης (Ανατολικού Τομέα)
Ψηφοδέλτιο Αγωνιστικής Συσπείρωσης
14. Αμπαζή Ευαγγελία, Κ.Π. Σάμου
15. Κυριάκου Μαρίνα, Κ.Π. Χίου
16. Μπαβέλλα Αγγελική, Κ.Π. Αργολίδας
17. Τσούνης Ανδρέας, Κ.Π. Θεσσαλονίκης (Κεντρικού Τομέα)

Υποψήφιοι/ες για την Εξελεγκτική Επιτροπή

Ενιαίο Ψηφοδέλτιο
1. Αλεξάκη Βασιλική, Κ.Π. Κηφισιάς
2. Πουλημένου Αμαλία, Κ.Π. Κέρκυρας
3. Τηλιοπούλου Βασιλική, Κ.Π. Ημαθίας
4. Χατζηνικήτα Άννα, Κ.Π. Ρόδου

Υποψήφιοι/ες για εκπροσώπηση στο ΕΚΑ

Ενιαίο Ψηφοδέλτιο
1. Κατσιαφλιάνη Ιωάννα, Κ.Π. Καλλιθέας-Μοσχάτου-Ταύρου
2. Λάιος Νικόλαος, Κ.Π. Φωκίδας
3. Παπαλάμπρου Βασιλική, Κ.Π. Χαλκιδικής
4. Σταθακιός Αλέξανδρος, Κ.Π. Σάμου
5. Στραβοπόδης Τιμόθεος, Κ.Π. Ζακύνθου
Ψηφοδέλτιο Αγωνιστικής Συσπείρωσης
6. Αμπαζή Ευαγγελία, Κ.Π. Σάμου
7. Κυριάκου Μαρίνα, Κ.Π. Χίου
8. Μπαβέλλα Αγγελική, Κ.Π. Αργολίδας
9. Τσούνης Ανδρέας, Κ.Π. Θεσσαλονίκης (Κεντρικού Τομέα)

Υποψήφιοι/ες για την Επιστημονική Επιτροπή

Ενιαίο Ψηφοδέλτιο
1. Βυθούλκας Ιωάννης, Κ.Π. Ζακύνθου
2. Ζουντουρίδου Βασιλική, Κ.Π. Δυτικής Θεσσαλονίκης
3. Καραγεωργίου Ελένη, Κ.Π. Μυτιλήνης
4. Κατωπόδη Βασιλική, Κ.Π. Λευκάδας
5. Παπαδάτου Ευσταθία, Κ.Π. Κέρκυρας
6. Σασσάνης Σπύρος, Κ.Π. Ιλίου, Πετρούπολης, Αγ. Αναργύρων, Καματερού
7. Σιάντσης Λάζαρος, Κ.Π. Πέλλας
8. Σκαρλή Παναγιώτα, Κ.Π. Φωκίδας
9. Σταθακιός Αλέξανδρος, Κ.Π. Σάμου
10. Στραβοπόδης Τιμόθεος, Κ.Π. Ζακύνθου
11. Τζάκου Άννα, Κ.Π. Περιστερίου
12. Τσολάκη Χριστίνα, Κ.Π. Ημαθίας
13. Φάρκωνας Νικηφόρος, Κ.Π. Κω
Ψηφοδέλτιο Αγωνιστικής Συσπείρωσης
14. Κυριάκου Μαρίνα, Κ.Π. Χίου
15. Τσούνης Ανδρέας, Κ.Π. Θεσσαλονίκης (Κεντρικού Τομέα)

Υποψήφιοι/ες για το Περιφερειακό Παράρτημα Βόρειας Αττικής

Ενιαίο Ψηφοδέλτιο
1. Πανόπουλος Ιωάννης, Κ.Π. Περιστερίου

Υποψήφιοι/ες για το Περιφερειακό Παράρτημα Νότιας Αττικής

Ενιαίο Ψηφοδέλτιο
1. Τσοχατζίδου Ευγενία, Κ.Π. Νέας Σμύρνης & Αγ. Δημητρίου

Υποψήφιοι/ες για το Περιφερειακό Παράρτημα Κεντρικής Μακεδονίας

Ενιαίο Ψηφοδέλτιο
1. Γκιούρκα Γεωργία, Κ.Π. Ανατολικής Θεσσαλονίκης
Ψηφοδέλτιο Αγωνιστικής Συσπείρωσης
2. Τσούνης Ανδρέας, Κ.Π. Θεσσαλονίκης (Κεντρικού Τομέα)

Υποψήφιοι/ες για το Περιφερειακό Παράρτημα Δυτικής Μακεδονίας

Ενιαίο Ψηφοδέλτιο
1. Βογδάνης Θεόδωρος, Κ.Π. Φλώρινας
2. Ιορδανίδου Φανή, Κ.Π. Γραβενών

Υποψήφιοι/ες για το Περιφερειακό Παράρτημα Ανατολικής Μακεδονίας

Ενιαίο Ψηφοδέλτιο
1. Γιαννακίδου Βασιλική, Κ.Π. Ξάνθης

Υποψήφιοι/ες για το Περιφερειακό Παράρτημα Κεντρικής Ελλάδας

Ενιαίο Ψηφοδέλτιο
1. Αποστολόπουλος Κωνσταντίνος, Κ.Π. Καρδίτσας
2. Τρίκκας Χρήστος, Κ.Π. Εύβοιας

Υποψήφιοι/ες για το Περιφερειακό Παράρτημα Ηπείρου

Ενιαίο Ψηφοδέλτιο
1. Κατωπόδη Βασιλική, Κ.Π. Λευκάδας

Υποψήφιοι/ες για το Περιφερειακό Παράρτημα Πελοποννήσου

Ενιαίο Ψηφοδέλτιο
1. Γκουντούνα Ασπασία, Κ.Π. Λακωνίας
Ψηφοδέλτιο Αγωνιστικής Συσπείρωσης
2. Μπαβέλλα Αγγελική, Κ.Π. Αργολίδας

Υποψήφιοι/ες για το Περιφερειακό Παράρτημα Βόρειου-Νότιου Αιγαίου & Κρήτης

Ενιαίο Ψηφοδέλτιο
1. Μαρίνου Ιωάννα, Κ.Π. Ρόδου
Ψηφοδέλτιο Αγωνιστικής Συσπείρωσης
2. Αμπαζή Ευαγγελία, Κ.Π. Σάμου
3. Κυριάκου Μαρίνα, Κ.Π. Χίου

 

Με συναδελφικούς χαιρετισμούς,

Το Δ.Σ. του Σωματείου